SİZİ ARAYALIM

Programlarımız

Gerçek Sürücü Kursunda kullanmak istediğiniz araçların eğitimlerini en iyi şekilde vermeyi taahüt ediyoruz.

Gerçek Eğitmenlerle Trafikteki Sürüş Keyifini Yaşayın

Çok yetenekli eğitmenlerimiz her yaştan öğretiyor ve eğitimleri kolay ve eğlenceli hale getirmek için uzmanlıklarını kullanıyorlar. Öğrencilerine büyük bir öğrenme deneyimi, birebir ilgi, öğrenme sürecinde süreklilik sağlamak ve öğrencilerine güven vermek için çok çalışıyorlar. Sizde farkı bizimle yaşayarak ehliyet eğitimlerinizi eğlenceye dönüştürün.

Trafikteki Yerini Bizimle Al

Gerçek Sürücü Okulu, MEB tarafından, 18 yaş ve üstü gençler ve yetişkinler için yol sürüş eğitimi uygulamak üzere yetkilidir.

Randevu Al
  • A
  • A1
  • A2
  • B
  • C
  • D
A Motosiklet Ehliyeti
A Motosiklet Ehliyeti
A sınıfı sürücü belgesi sepetli veya sepetsiz güç sınırı olmaksızın iki tekerlekli tüm motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
A sınıfı sürücü belgesi alacakların en az iki yıllık A2 sınıfı, ya da en az 24 yaş şartı vardır.
A1 MOTOR
A1 Motosiklet Ehliyeti
A1 sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
16 Yaşını bitirenler A1 motosiklet ehliyet sınıfı için başvurabilirler.
A2 MOTOR
A2 Motosiklet Ehliyeti
A2 sınıfı sürücü belgesi gücü 35 kw (47HP) ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
18 Yaşını bitirenler A2 motosiklet ehliyet sınıfı için başvurabilirler.
B Otomobil Ehliyeti
B Otomobil Ehliyeti
B Sınıfı otomobil ehliyeti alanlar otomobil, kamyonet, atv ve elektrikli bisiklet kullanabilirler.
18 Yaşını bitirenler B otomobil ehliyet sınıfı için başvurabilirler.
Kamyon
C Kamyon Ehliyeti
Kamyon kullanabilmek için C sınıfı ehliyet gerekli tutulmaktadır. C sınıfı ehliyete sahip olmak içinse yine bazı önşartlar bulunmaktadır. Öncelikle B sınıfı bir otomobil ehliyete sahip olmanız beklenmektedir. B sınıfı ehliyet aldıktan sonra kamyon ehliyeti için İstanbul sürücü kursu araştırması yapabilirsiniz.
21 Yaşını bitirenler C Kamyon ehliyet sınıfı için başvurabilirler.
D Otobüs
D Otobüs
Otobüs kullanabilmek için D sınıfı ehliyet gerekli tutulmaktadır. D sınıfı ehliyete sahip olmak içinse yine bazı önşartlar bulunmaktadır. Öncelikle B sınıfı bir otomobil ehliyete sahip olmanız beklenmektedir.
24 Yaşını bitirenler D Otobüs ehliyet sınıfı için başvurabilirler.

Sınav Başvurusu Aşaması

Teorik derslerden sonra Teorik sınava girmeden seçim yapabileceğiniz iki türlü sınav bulunmaktadır. Merkezi Sınav Sistemi veya E-Sınav ( Elektronik Sınav ) Seçim Yapabileceğiniz Sınav sistemine göre sınava girersiniz.

Merkezi sınavda 60' süre E-Sınav'da ise 45' süre verilecektir. E-Sınav Bölümünden konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir yada sürücü kursumuza gelerek size en uygun sınav takvimini birlikte oluşturabiliriz. En iyi sürücü kursu olmak için sürekli kendimizi güncelliyor ve size en uygun sistem hazırlığını yapıyoruz.